salamander fav

salamandre-cycles

Ieteiktas velosipēda preces un aksesuāri ceļojumiem.

Vai tu plāno tuvākajā laikā velosipēda braucienu? Ar pareizu aprīkojumu tev noteikti būs lieliska pieredze.

Šeit ir dažas būtiskās lietas, kas tev būs nepieciešamas ceļojumam, sākot no apgaismojuma un drošības līdz hidratācijai un uzturam.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par labākajiem velosipēda preču un aksesuāru variantiem ceļojumiem.

Iepakošanas pamatlietas

Ceļojot ar velosipēdu, ir noteiktas iepakojuma pamatvajadzības, kas jums būs nepieciešamas.

Velocipēda ķiveres ir obligātas drošības nolūkos.

Jums arī būs nepieciešama velosipēda slēdzene, lai pasargātu savu velosipēdu, kamēr jūs būsiet prom.

Dažnedaļas rīku komplekts var noderēt ātrām labojumiem vai pielāgojumiem.

Pompa un rezerves iekšējie caurules ir jāiekļauj, lai izvairītos no plakanas riepas.

Ir arī noderīgi ņemt līdzi dažus ritentiņus, divas lupatas un nedaudz smērvielas jūsu ķēdei.

Aizmugurējais statīvs ar pannieriem var paplašināt jūsu uzglabāšanas jaudu un nodrošināt jūsu mantas drošību.

Un neaizmirstiet ņemt līdzi ūdens pudeli un pāris uzkodu.

Ar šiem priekšmetiem jūs būsiet labi aprīkots savam velosipēda piedzīvojumam.

Apgaismojums un drošība

Un, lai paliktu drošs braukšanas tumšajā, apgaismojums ir būtisks, tāpēc neatmirstiet ņemt līdzi priekšējo un aizmugurējo lukturi ceļojumā. Pārliecinieties, ka iegādājaties kvalitatīvus gaismas avotus, kas ir pietiekami spilgti, lai būtu redzami no attāluma un ilgi darbotos ar vienu uzlādi.

Šeit ir dažas nepieciešamās lietas ceļošanai:

 1. Uzlādējams priekšējais lukturis: Meklējiet tādu, kas ir izturīgs pret laika apstākļiem un ir ar daudziem režīmiem.
 2. Uzlādējams aizmugurējais lukturis: Pārliecinieties, ka tam ir ilga akumulatora darbības laiks un tas ir redzams no tāluma.
 3. Atstarojoša apģērba: Nēsājiet atstarojošu apģērbu, piemēram, vesti un potīšu siksniņus, un pievienojiet atstarojošu lenti savam velosipēdam.

Rīki un remonts

Tagad, kad jums ir apgaismojums un drošības pamatlietas, ir svarīgi nodrošināties ar pareizajām instrumentiem un remonta priekšmetiem, lai jūsu velosipēds bez problēmām darbotos ceļā. Būtiskie priekšmeti ietver daudzfunkcionālu rīku, riepu sūkni, riepu atvilktnes, remonta komplektu un rezerves iekšējo cauruli. Papildus ir noderīgi saņemt komplektu ar sešstūra atslēgām, ķēdes salauzēju un rāpošanas atslēgu.

Hidrācija un uzturs

Jūs tikko esat izgatavojies ilgā velosipēda ceļojumā, tāpēc ir svarīgi plānot iepriekš hidratāciju un uzturu.

Pārliecinieties, ka ņemat vērā labākos hidratācijas risinājumus, barošanas stratēģijas un uzkodu idejas savam ceļojumam.

Ar pareizu sagatavošanos, jums būs viss nepieciešamais, lai paliktu hidratēts un enerģēts ceļā.

Hidratācijas risinājumi

Sagatavojiet savas mitrināšanas un uztura vajadzības, pirms dodaties ceļā: tas ir būtiski, lai paliktu enerģisks un drošs, braucot ar velosipēdu. Lai pārliecinātos, ka jums ir viss nepieciešamais, ņemiet vērā šādu lietu iepakošanu:

 1. Ūdens pudeli vai mitrināšanas maisu, kuru varat aizpildīt ar savu izvēlēto dzērienu.
 2. Vairākas enerģijas batonītes vai uzkodas, lai uzturētu savu braucienu.
 3. Atkārtoti lietojamu ūdens pudeli uzpildīšanai, kā arī mitrināšanas paciņu ilgākiem braucieniem.

Iepakošot velosipēda izbraucienu, pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz ūdens visam brauciena ilgumam. Pārbaudiet laika prognozi un ņemiet līdzi papildu piedevas, ja nepieciešams.

Regulāra mitrināšana brauciena laikā palīdzēs uzturēt enerģijas līmeni un izvairīties no noguruma. Uzturiet savu ūdens pudeli pilnu un enerģijas batonītes pie rokas, kad jums ir nepieciešams ātrās enerģijas papildinājums.

Degvielas padeves stratēģijas

Attiecībā uz jūsu transportlīdzekļa degvielas uzpildi ir svarīgi ņemt vērā gan hidratāciju, gan uzturu. Hidratāciju var viegli nodrošināt ar labu ūdens pudeli un rāmja uzstādāmu turētāju. Meklējiet izolētas pudelītes, lai uzturētu ūdeni aukstu, un spiedpudelītes, lai dzeršana būtu vieglāka. Attiecībā uz uzturu, enerģijas batoni, želejas un sporta dzērieni var palīdzēt uzturēt fizisko aktivitāti.

Enerģijas batoni Želejas Sporta dzērieni
Vieglie Portatīvie Ātra enerģija
Ilgāk noturīgie Viegli patērējami Elektrolīti
Līdzsvarots uzturs Zems glikēmiskais indekss Hidratācija
Garšīgi Ātra uzsūkšanās Aizpilda šķidrumu

Atcerieties, ka piemērotākā degviela jums ir atkarīga no jūsu individuālajām vajadzībām. Noteikti izmēģiniet dažādas iespējas, lai atrastu labāko risinājumu sev. Nepieciešamības gadījumā neaizmirstiet ņemt līdzi uzkodas un vienmēr būt gataviem negaidītiem notikumiem.

Uzkoda idejas

Jums ir sakārtotas degvielas uzpildes stratēģijas, tagad runāsim par uzkodām! Braucot garas distances ar velosipēdu, ir svarīgi iepakot uzkodas, kas ir barojošas un mitrinošas. Šeit ir trīs būtiskas uzkodu idejas jūsu ceļojumam:

 1. Olbaltumvielu bāri: Pārpildīti ar enerģiju un viegli uzglabājami, olbaltumvielu bāri var palīdzēt uzturēt enerģijas līmeni augstu ilgstošā braucienā.
 2. Augļi: Augļi kā āboli, bumbieri un apelsīni sniedz garšīgu, mitrinošu uzkodu.
 3. Rieksti: Rieksti ir lielisks olbaltumvielu un veselīgu tauku avots, tāpēc tie ir lieliska uzkoda ceļā.

Papildus šīm uzkodām, pārliecinieties, ka ņemat līdzi pietiekami daudz ūdens, elektrolītu dzērienus vai enerģijas želejas, lai paliktu mitrināti un enerģizēti.

Komforts un ērtības

Jūs varat padarīt savu braukšanu ērtāku un ērtāku, izmantojot pareizos piederumus.

Sēdeklis un polsterējums var palīdzēt samazināt sāpes.

Kravas nesoši ierīces var palīdzēt jums pārvadāt nepieciešamās lietas.

Gaismas un spoguļi var palielināt jūsu drošību.

Ieguldiet pareizos velosipēda piederumos, lai padarītu savu braucienu ērtāku un ērtāku.

Sēdekļi un pildījums

Ieguldīt ērtā sēdeklī un polsterējumā savam velosipēdam ir būtiski, lai nodrošinātu ērtu un ērtu braucienu. Vai nu jūs plānojat garas distances pārgājienus vai īsu braucienu pa pilsētu, pareizs sēdekļa izvēle un polsterējums var padarīt ceļu daudz patīkamāku.

Šeit ir daži sēdekļa un polsterējuma priekšmeti, ko varat apsvērt jūsu velosipēdam:

 1. Želejas sēdekļa pārvalks: Šis želejas sēdekļa pārvalks nodrošina papildu komfortu un polsterējumu.
 2. Saspēles sēdekļa stienis: Šis saspēles sēdekļa stienis palīdz mazināt triecienu un absorbē triecienu.
 3. Velosipēda sēdekļa spilvens: Šis velosipēda sēdekļa spilvens nodrošina papildu polsterējumu ērtākam braucienam.

Komforta un ērtību ziņā ieguldīt kvalitatīvā sēdeklī un polsterējumā jūsu velosipēdam ir būtiski priekš patīkama brauciena.

Kravas pārvadātāji

Turpinot diskusiju par komfortu un ērtībām, kravas pārvadātāji ir būtiski arī jebkuram ilgdistances velosipēda braucienam.

Ieguldot kvalitatīvā kravas pārvadātājā, Jūsu brauciens kļūs patīkamāks un efektīvāks. Kravas pārvadātāji ir dažādu izmēru un stilu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties to, kas vislabāk piemērots Jūsu vajadzībām.

Piemēram, ja Jūs pārvadājat daudz liela izmēra priekšmetu, iespējams, vēlēsieties izvēlēties lielāku modeļu, kas spēj uzņemt šos priekšmetus. No otras puses, ja Jūs pārvadājat tikai dažus priekšmetus, mazāks modelis varētu būt piemērotāks.

Runājot par kravas pārvadātājiem, ir svarīgi meklēt funkcijas, piemēram, regulējamus siksnas un polsterējumu papildu komfortam. Turklāt, meklējiet izturīgus materiālus un konstrukciju izturībai.

Beidzot, pārliecinieties, ka kravas pārvadātājs ir saderīgs ar Jūsu velosipēda rāmi. Ar pareizi izvēlētu kravas pārvadātāju Jūs būsiet gatavs veikt jebkuru ilgdistances velosipēda braucienu ar vieglumu.

Gaismas un Spoguļi

Lai brauciens būtu drošs un komfortabls, ir būtiski aprīkot savu velosipēdu ar pareizajām gaismām un spoguļiem. Priekšējās un aizmugurējās gaismas nodrošina redzamību un padara jūs vieglāk pamanāmus citiem ceļa lietotājiem, īpaši apgaismības trūkuma apstākļos. Spoguļi ļauj jums redzēt aiz muguras, nemainot galvu, kas palīdz mainīt joslas vai izvairīties no šķēršļiem.

Šeit ir trīs priekšmeti, ko jums vajadzētu ņemt vērā, izvēloties gaismas un spoguļus savam velosipēdam:

 1. Priekšējā gaismas lampa ar regulējamu spilgtumu un ilgu baterijas darbības laiku.
 2. Aizmugurējā gaismas lampa ar mirgošanas iespēju, lai palielinātu redzamību.
 3. Plaša skata leņķa spogulis, kas ir viegli uzstādāms un regulējams.

Braukšana tumšumā var būt izaicinājums, bet, izmantojot pareizās gaismas un spoguļus, jūs varat justies drošāki un pašpārliecinātāki, braucot.

Apģērbs un aksesuāri

Braucot ar velosipēdu, tev būs nepieciešama piemērota apģērba un aksesuāru izvēle, lai būtu ērti un droši. Laba bruņojuma ķiverē ir nepieciešama, jo tā aizsargās tavu galvu no ievainojumiem. Meklē tādu, kas ir regulējama izmēra un ērta valkāšanai.

Pāri ar amortizētu velosipēda cimdu palīdzēs absorbēt triecienus un nodrošināt labāku saķeri ar stūri. Ieguldiet pārī ar velosipēda bikšu ar šamoā, lai būtu ērti sēdēt uz sēdekļa. Spilgtas krāsas ir labākās redzamībai satiksmē.

Jaka, vai nu vēja vai ūdens necaurlaidīga, aizsargās tevi no dabas elementiem. Un visbeidzot, pāris atstarojošu saulesbrillēm palīdzēs samazināt spīdumu.

Bieži uzdotie jautājumi

Cik daudz man vajadzētu ielikt budžetā velo ceļojuma piederumiem?

Tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Ņemiet vērā ceļojuma veidu un lietas, kas vajadzīgas, lai ceļojums būtu ērts un drošs. Budžetējiet atbilstoši.

Kā ir labāk uzglabāt velosipēdu ceļojumam?

Labākais veids, kā glabāt velosipēdu ceļojumam, ir novietot to cietā apvalkā. Tas nodrošinās tā drošību un aizsardzību pārvadājot.

Kādu veidu apdrošināšanu man vajadzētu iegādāties savam velosipēdam ceļojot?

Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu mājas apdrošināšanas sniedzēju, vai jūsu velosipēds ir apdrošināts, braucot ceļojumā. Ja tas nav apdrošināts, izvērtējiet iespēju iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi, kas segtu jūsu velosipēdu.

Kādas ir labākās galamērķi velosipēdu ceļojumiem?

Ir daudz lielisku galamērķu velobraucieniem! Vai nu jūs meklējat piedzīvojumu, vai atpūtu, ir ideāla vieta tieši jums. Izpētiet jaunas pilsētas, pludmales un daudz ko citu, braucot divos ritenos!

Kādas ir visbiežākās drošības ieteikumi, braucot ar velosipēdu pa ceļiem?

Vienmēr valkājiet ķiveri, izmantojiet gaismas un atstarojošus apģērbus, ievērojiet satiksmes noteikumus un būtiet uzmanīgi apkārtējā vidē. Palieciet modrs un paredziet potenciālos riskus.

Secinājums

Braukšana ar velosipēdu ir patīkama un apmierinoša pieredze. Ar pareizu aprīkojumu un aksesuāriem tu vari nodrošināt, ka tava ceļa izbraukšana ir ērta, droša un ērta.

Sākot no būtiskiem mantu iepakošanas līdzekļiem līdz rīkiem un remontam, apgaismojumam un drošībai, hidratācijai un uzturam, kā arī apģērbam un aksesuāriem, pareizie priekšmeti padarīs tavu ceļu neaizmirstamu.

Tāpēc neaizmirsti iepriekš plānot un aprīkot sevi ar būtiskajām lietām pirms dodies ceļā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp