salamander fav

salamandre-cycles

Populārākie tūrisma velosipēdi

Tūrisma velosipēds ir velosipēds, kas īpaši izstrādāts velotūrei (pazīstams arī kā “velosipēds, velotūrisms, velotūrisms, velotūrisms, piedzīvojumu velosipēds un velosipēdu pakošana”) — braukšanai ar velosipēdu dienas laikā, nedēļas, mēneši vai pat gadi, ceļojot cauri veselām pilsētām, štatiem un valstīm patstāvīgi (bez motora palīdzības).

Jums ir pieejami simtiem dažādu tūrisma velosipēdu. Jūsu tuvumā ir pieejami tūrisma velosipēdi, kas paredzēti īsiem dienas braucieniem; tūrisma velosipēdi ātriem, ātriem un viegliem kluba stila riteņbraukšanas piedzīvojumiem; un tūrisma velosipēdi, kas paredzēti, lai jūs un jūsu aprīkojums aizvestu uz jebkuru vietu pasaulē. Nav divu vienādu tūrisma velosipēdu!

Labākie tūrisma velosipēdi pasaulē

Šajā rakstā ir iekļauts 100 pasaulē populārāko tūrisma velosipēdu saraksts, kā arī šī velosipēda fotoattēls un īss produkta apraksts (parasti no ražotāja) (parasti no ražotāja). Taču esiet piesardzīgs, katrs no šiem tūrisma velosipēdiem ir paredzēts konkrētam mērķim. Lai gan šajā lapā redzamie velosipēdi var izskatīties nepieredzētam acīm, ir vairākas smalkas detaļas, kas padara katru velosipēdu labāk aprīkotu noteikta veida ceļojumiem.

Piemēram: vai zinājāt, ka ir trīs galvenie velobraucienu veidi ar vairāk nekā duci dažādu apakštipu? Katram no šiem dažādajiem velobraucienu veidiem ir atbilstošs tūrisma velosipēdu veids.

Piemēram, katru tūrisma velosipēdu šajā lapā var ievietot vienā vai vairākās no šīm piecām kategorijām:

  • Tūrisma braucieni uz darbu un mājām
  • Sporta braucieni
  • Viegla tūre
  • Tūrisma braucieni pa ceļiem
  • Bezceļu braucieni

Tas nozīmē, ka velosipēdu, kas paredzēts īsiem vietējiem vienas dienas braucieniem, nevajadzētu izmantot tālsatiksmes velobraucieniem visā valstī vai visā pasaulē. Un velosipēds, kas paredzēts braukšanai bezceļa apstākļos, nekalpos ilgi, ja to izmantos ar velosipēdiem, kas paredzēti ātrai, ātrai sporta braukšanai.

Tāpēc ir tik svarīgi, lai jūs ne tikai izprastu dažādus tūrisma velosipēdu veidus, bet arī dažādus tūrisma velosipēdu veidus un to, kam tie ir paredzēti, pirms dodaties ārā un iegādājaties kādu tūrisma velosipēdu. Plašāku informāciju par to varat atrast sadaļā Svarīgs ceļvedis tūrisma velosipēdiem.

Tūrisma velosipēdi — kas jums jāzina

Diemžēl lielākā daļa vietējo velosipēdu veikalu īpašnieku maz zina (vai neko nezina) par velotūrēm. Tā kā velotūrisma ir ļoti maza niša riteņbraukšanas nozarē, vietējie velosipēdu veikali reti tērē savu laiku, enerģiju vai naudu šāda veida velosipēdiem un gandrīz nekad nav pieejami nekādi tūrisma velosipēdi. Tas ir pieejams viņu stāstiem. Ja varat atrast vietējo velosipēdu veikalu ar kādu, kas tur strādā un patiešām zina par velotūrēm, jums vajadzētu uzskatīt, ka esat ļoti laimīgs!

Diemžēl daudzi cilvēki, kuri dodas uz vietējo velosipēdu veikalu, meklējot tūrisma velosipēdu, iznāk pēc tam, kad viņiem tiek pārdots velosipēds, kas nav īsti paredzēts tūrismam. Tas rada ne tikai ieguldījumu produktā, kas neatbilst jūsu vajadzībām, bet arī var sabojāt jūsu velosipēdu, īpašumu un ķermeni (jo slikti pieguļošs vai slikti izstrādāts velosipēds var salūzt velobrauciena laikā (jā, tas tiešām tas notiek… un tas notiek biežāk, nekā jūs varētu domāt) vai izraisīt sāpes, diskomfortu un pat ilgstošus nervu bojājumus jūsu ķermenim vairāku dienu braucienā ar velosipēdu).< /p>

labākie tūrisma velosipēdi

Tāpēc turpiniet un pārbaudiet tālāk redzamo lielisko tūrisma velosipēdu sarakstu, taču pirms dodaties ārā un iegādājaties velosipēdu sev, pārliecinieties, ka saprotat, kāda veida tūrisma velosipēdu jūs pērkat un kā vēlaties to izmantot. Nepieļaujiet kļūduiegādājieties pirmo velosipēdu, ko ieteicis vietējā velosipēdu veikala īpašnieks. Iegādātais velosipēds būs vissvarīgākais ieguldījums, ko veicat… tāpēc pārliecinieties, ka esat pieņēmis pareizo lēmumu! , neatkarīgi no tā, vai laiks ir labs vai nē. Īpaši izstrādātā EKG — efektīva komforta ģeometrija nodrošina ērtu braukšanas pozīciju, nezaudējot optimālu jaudas pārnešanu.

Dahon Tournado

Visa diena, jebkuri laikapstākļi, visi ceļi, ceļojumu velosipēds. Tournado ir ar rokām izgatavots, radžots tērauda tūrisma velosipēds, kas izceļ klasiskās rāmja ģeometrijas un sastāvdaļu dizainu. Atbilstoši tīrākajām meistarības tradīcijām katrs rāmis ir rūpīgi metināts un lodēts no Tange Prestige caurulēm. Tournado ir rāmja ģeometrija, kas paredzēta braukšanas stabilitātei stāvus. Rezultāts ir lieliski līdzsvarots un vienmērīgs brauciens, kas sniegs jūdzes smaidu un viegli iepakosies koferī nākamajam piedzīvojumam.

Davesa ciklu galaktika

Dawes Galaxy ir aprīkots ar vēl vienu leģendāru cauruļu komplektu, kas izgatavots no Reynolds 631. Dakšās ir izmantotas Reynolds 520 hromolijas asmeņi, kas nodrošina vienmērīgu, bet uzticamu braukšanu garākos braucienos. Aprīkots ar Shimano Deore 27 ātrumu pārnesumiem ar stieņa gala pārslēdzējiem, Trktro Oryx konsoles bremzēm, Tubus bagāžnieku, WTB Dual Duty diskiem, Shimano rumbu un Schwalbe riepām. Galaxy ir lielisks tūrisma velosipēds.

Dawes Horizon Cycles

Horizontam ir Reynolds 520 hroma rāmis un uzticamas, izturīgas, taču vieglas hromola dakšas. Ģeometrija ir konfigurēta tā, lai nodrošinātu lielāku komfortu pat šajās garajās dienās seglos. Tas ir aprīkots ar 24 ātrumu Shimano Alivio pārnesumiem, Tektro Oryx konsoles bremzēm, WTB Dual Duty dubultsienu vieglmetāla diskiem, Shimano rumbas un Schwalbe riepām. Šos garos braucienus padara ērtākus, pateicoties Selle Italia FLX segliem un hromo-plastmasas dubļusargiem.

Dawes Cycles karakum vīriešiem

KaraKum ir viegls sakausējuma rāmis un hromolīta dakša. Pateicoties tauriņveida stūrei, tas nodrošina nepārspējamu komfortu ar vairākām braukšanas pozīcijām šo garo braucienu laikā. Kvalitatīvu komponentu komplektā ietilpst 27 pakāpju Shimano Deore pārnesumi, Shimano rumbas, Shimano V veida bremzes, Scwalbe Silento II riepas un īpaši ērti Selle Italia FLX Gel segli.

Sardars no Dawes Cycles

Velosipēdi patiešām nav izturīgāki par Sardar motociklu ar spēcīgajiem 26 collu dubultsienu diskiem, tērauda trekinga dakšām un kompakto sakausējuma ekspedīcijas rāmi. Jūs varat nēsāt līdzi visu nepieciešamo, vienlaikus spējot uzbrukt gandrīz jebkuram reljefam ar Sardar.

Dawes Cycles Vantage

Vantage ir paredzēts ceļotājam, kas apzinās budžetu un vienmēr vēlas iegūt vislabāko pieejamo cenu. Izmantojot 6061 sakausējuma rāmi un Chromoly dakšu, jums būs fantastiska braukšana, vienlaikus saglabājot iespēju pārvadāt savas lietas. Vantage ir gatavs jebkam ar 24 ātrumu Shimano pārnesumiem, Truvativ kloķiem, Schwalbe riepām, bagāžnieku un dubļusargiem. Ideāls sākuma velosipēds ilgām brīvdienām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp